Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Zbiórka dla Ukrainy

 

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki
Bardzo dziękujemy o włączenie się w akcję “Zbiórka dla Ukrainy”.
Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za Waszą pomoc i dobre serce. Bez Was byłoby to niemożliwe!
Z naszego przedszkola przekazaliśmy zebrane przez Państwa najpotrzebniejsze rzeczy tj. ubrania, żywność, środki higieny osobistej, artykuły dziecięce, karma dla zwierząt, zabawki, artykuły biurowe wspierające społeczność ukraińską. Skala problemu jest ogromna i wciąż brakuje żywności dlatego na prośbę koordynatora przedłużamy zbiórkę do odwołania. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa chciałby pomóc prosimy o pozostawienie darów w koszach na holu przedszkolnym.
Pamiętajmy, że dobro wraca. Jesteśmy razem z Ukrainą.
“Nigdy nie było dobrej wojny i złego pokoju” Benjamin Franklin

 

Skip to content