Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Zapraszamy do akcji ,,Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci!”

 

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci !!!

Nasze przedszkole przystąpiło do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”. Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny przedszkole otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji przedszkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranego przedszkola. 

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

 

 Termin Akcji: 11.06.2021 r.

Miejsce Akcji: Publiczne Przedszkole Nr 3 w Pile

 

Szczegółowe informacje znajdują się poniżej:

Informacja-na-stronę-internetową.pdf

Rodzaje-sprzętu-elektrycznego-i-elektronicznego-podlegającego-zbiórce..pdf

Film edukacyjny: https://youtu.be/k7XoAPrhqu4

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content