Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Ważna informacja dla Rodziców

 

Szanowni Państwo!
W naszym mieście mamy ponad 50 urządzeń AED czyli defibrylatorów automatycznych, które kilkanaście razy zwiększają szanse na przeżycie osoby, która doznała zatrzymania oddechu i krążenia. Wśród lokalizacji, w których znajdują się te urządzenia są również pilskie szkoły i przedszkola. Mapa defibrylatorów automatycznych w Pile znajduje się na stronie: https://www.pila.pl/pilskie-defibrylatory oraz pod adresem: www.Pila.BezpieczneSerce.pl Warto wiedzieć kiedy i jak korzystać z tych urządzeń.
 
Celem promocji idei wczesnej defibrylacji oraz przygotowania jak największej liczby mieszkańców Piły i okolic do ratowania życia z użyciem AED przygotowano szkolenie zdalne, które będzie transmitowane w najbliższą sobotę, 18 grudnia 2021 r. od godz. 16:00. Poniżej link do wydarzenia.
 
Bezpłatne szkolenie on-line z resuscytacji i defibrylacji dla wszystkich chętnych: https://www.facebook.com/events/677677503617216/ lub poprzez portal www.BezpieczneSerce.pl
Zapraszamy!
#AED #aed #defibrylacja #pila #piła #pierwszapomoc #bezpieczneserce
Skip to content