Starszaki biorące udział w konkursach

W listopadzie dzieci z grup Tropiciele i Bystrzaki wzięły udział w konkursach. Tropiciele w konkurs plastycznym ,,Ulubiona postać bajkowa” organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 15 w Pile, a Bystrzaki w turnieju o przedsiębiorczości “Mały przedsiębiorca” organizowanym przez Publiczne Przedszkole nr 5 w Pile oraz Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Pile. Gościem specjalnym był pan Sebastian Dzikowski, dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. Wydarzenie miało na celu promowanie idei przedsiębiorczości wśród dzieci i nauczycieli w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Mali uczestnicy mieli świetną okazję zaprezentować swoje umiejętności z zakresu logicznego myślenia, racjonalnego gospodarowania finansami oraz znajomości wybranych zawodów. Poniżej galeria zdjęć z tych wspaniałych wydarzeń.