Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE DYŻURU NA LIPIEC 2022

 

DYŻUR NA MIESIĄC LIPIEC 2022

Informujmy, że na dyżur wakacyjny do Publicznego Przedszkola nr 3 w Pile zostały przyjęte wszystkie dzieci z naszego przedszkola, których rodzice  złożyli deklarację o kontynuowaniu przedszkola na miesiąc lipiec.

 

 Listy dzieci z Gminy Piła, zakwalifikowanych do naszego przedszkola na dyżur wakacyjny są wywieszone w przedszkolu.

Jednocześnie informujemy, że wszyscy rodzice, których dzieci będą uczęszczały w miesiącu lipcu do Publicznego Przedszkola nr 3 w Pile zobowiązani są do złożenia niezbędnych dokumentów. Wzory dokumentów będą do pobrania na stronie internetowej przedszkola poniżej. Wypełnione, podpisane dokumenty prosimy dostarczyć do Publicznego Przedszkola nr 3 w Pile  w nieprzekraczalnym terminie do 24 czerwca br. Dokumenty (w kopercie) prosimy składać do skrzynki, zamieszczonej przy głównym wejściu do przedszkola, bądź bezpośrednio u intendentki w godz. 7.00-15.00.

Pliki do pobrania:

Umowa-wakacje-2022-Informacja-o-pobieraniu-opłat-za-p-le.pdf

Wykaz-osób-upoważnionych-do-odbioru-dziecka-i-klauzula.pdf

Skip to content