Oferta Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pile

Drodzy Rodzice!

Z uwagi na obecną, dość trudną sytuację epidemiczną wiemy, że pojawiają się pewne wątpliwości związane z odpowiednim przygotowaniem dzieci do podjęcia obowiązku szkolnego.
Zatem w tym szczególnym czasie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w celu przeprowadzenia bezpłatnej, indywidualnej diagnozy psychologiczno – pedagogicznej, która pozwoli bliżej określić mocne strony przyszłych uczniów oraz wychwycić ewentualne obszary wymagające zwiększonego wsparcia.

Aby skorzystać z powyższej oferty należy wypełnić zgłoszenie do Poradni.
Istnieje możliwość pobrania Zgłoszenia ze strony http://www.zespolporadni.pila.pl/index.php/dokumenty-do-pobrania lub osobiście.

Następnie wypełniony wniosek  można dostarczyć osobiście do sekretariatu lub przesłać skan  na adres e-mail: ppppila@op.pl, a oryginał przynieść ze sobą w dniu badania.
W razie niejasności lub pytań prosimy o kontakt telefoniczny
67 3532570.

Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Państwa wątpliwości oraz udzielą wszelkiego wsparcia informacyjnego☺️
Z góry dziękujemy!