Mali Odkrywcy w MAG – pilskiej firmie produkującej choinki i ozdoby świąteczne

W dniu 19 grudnia, zatem tuż przed Świętami Mali Odkrywcy poznali wiedzę tajemną: jak powstaje sztuczna choinka? A czy choinka może być różowa? Jak powstaje łańcuch, a jak gruba girlanda na balustradę? A czy choinkę da radę powiesić do góry nogami? Na wszystkie pytania odpowiadała i ciekawie opowiadała o ozdobach świątecznych pani Donata – wie o nich wszystko! Dzieci zwiedziły linie produkcyjną choinek, girland, łańcuchów i innych ozdób świątecznych oraz miały okazję poznać ich technologię produkcji. Firma Mag zrobiła przedszkolakom ogromną niespodziankę i obdarowała każdego Odkrywcę ozdobami choinkowymi. Dziękujemy serdecznie pani Darii, mamie naszej Odkrywczyni Ingi za zorganizowanie tego spotkania.