Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Konkurs Vivo – ,,Wybieramy ule”

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców, rodziny, znajomych do głosowania na naszą pracę konkursową. Zadaniem przedszkolaków było przyozdobienie  dostarczonego uprzednio ula.  W ozdabianiu ula uczestniczyły  dzieci ze wszystkich grup.

Konkurs trwa w okresie od dnia 9 maja 2022 roku, godz. 12:00 do dnia 16 maja 2022 roku, godz. 9:00. O zdobyciu miejsca w konkursie  decydować będzie suma reakcji (np. like, super, wow) oddanych na wybraną pracę konkursową. Ule, które otrzymają najwięcej reakcji zdobywają odpowiednio do ilości uzyskanych głosów: pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce.

Prosimy wszystkich o głosy na naszą pracę konkursową za pośrednictwem serwisu Facebook pod adresem:
https://www.facebook.com/vivopilacom

 

 

Skip to content