Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Informacje dotyczące nowego roku szkolnego 2023/2024

 

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że nasze Przedszkole jest jeszcze w trakcie remontu. Nie ma możliwości kontaktu telefonicznego – czekamy na uruchomienie instalacji i zakończenie prac. Prosimy o cierpliwość, a Rodziców, którzy chcieliby się skontaktować prosimy o informację na maila przedszkolnego: pp3@cuw.pila.pl

Wszelkie informacje dotyczące organizacji roku szkolnego 2023/2024 będą przekazywane za pomocą strony internetowej – nie wysyłamy informacji poprzez sms!

Pod koniec miesiąca pojawi się do pobrania tzw. ,,Informacja o zasadach  pobierania opłat miesięcznych za korzystanie  z wychowania przedszkolnego w Publicznym   Przedszkolu   nr 3  w Pile w roku szkolnym 2023/2024″. Druk ten trzeba będzie pobrać, wypełnić w 2 egzemplarzach, podpisać i przynieść do Przedszkola w dniach 30-31.08.2023.

Prosimy zapoznać się z ulotką zamieszczoną poniżej:

Ulotka-2023.pdf

 

 

Skip to content