Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile

Informacja na nowy rok szkolny 2022-2023

 

NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023 W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU NR 3 W PILE

Ulotka informacyjna – rok szkolny 2022-2023.pdf

Informujemy, że każdy z rodziców/ opiekunów prawnych jest zobowiązany  podpisać tzw. ,,Informację o zasadach pobierania opłat miesięcznych za korzystanie z wychowania przedszkolnego w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Pile na rok szkolny 2022/2023″ wraz z wykazem osób upoważnionych do odbioru dziecka. Dokument należy wydrukować, podpisać i złożyć  w 2 egzemplarzach, z czego jeden zostanie zwrócony po podpisaniu przez dyrektora przedszkola.

Dokumenty do pobrania poniżej:

Informacja-o-pobieraniu-opłat-za-rok-2022-2023.pdf

Wykaz-osób-upoważnionych-do-odbioru-dziecka-i-klauzula.pdf

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci 1 września 2022 r. (czwartek) . Przedszkole jest czynne w godzinach od 6.30 – 16.30. W pierwszej połowie września odbędą się spotkania informacyjne z Rodzicami, na którym będą poruszane szczegółowe informacje dotyczące organizacji roku szkolnego i ubezpieczenia dzieci.  List grupowych nie publikujemy na stronie internetowej z uwagi na ochronę danych – zainteresowanych Rodziców prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny po 29 sierpnia.

Uprzejmie informujemy, że dziecko rozpoczynające nowy rok przedszkolny powinno być wyposażone przez Rodziców w następujące rzeczy:

3-4 – latki (Krasnoludki, Pszczółki)

 • obuwie (kapcie) na zmianę w  worku;
 • piżamka do leżakowania;
 • odzież na zmianę pozostawiona w worku w szatni;
 • kubek do picia;
 • chusteczki w kartoniku i chusteczki nawilżane;
 • strój gimnastyczny (biała koszulka krótki rękawek, krótkie spodenki);

4-5-6- latki (Żabki, Skrzaty, Tropiciele, Bystrzaki)

 • obuwie (kapcie) na zmianę w podpisanym worku;
 • karimata do odpoczynku (Bystrzaki nie przynoszą karimat!);
 • strój gimnastyczny (biała koszulka krótki rękawek, krótkie spodenki);
 • odzież na zmianę pozostawiona w worku w szatni;
 • kubek do picia;
 • chusteczki w kartoniku i chusteczki nawilżane;

Prosimy o podpisanie wszystkich rzeczy imieniem i nazwiskiem dziecka.

Skip to content